Hakkımızda
Hakkımızda

Hayalinizdeki Duş, Ayduş ile Gerçek Olsun

1990 yılında Yılmaz OYAN tarafından kurulan AYDUŞ 25m2’lik bir atölyede imalata başladı. Özel isteklere cevap veren firmamız dürüst ve güvenilir çalışma politikası sayesinde kısa zamanda büyüdü. Şimdi 300 m2’lik kapalı alanda yapıyoruz.

 

On binlerce vatandaşımızın banyosunu yenilemenin gururuyla yoluna devam eden firmamızın 21.Yılında da mucizelere üretmeye devam etmesinin en büyük nedeni, siz değerli müşterilerine karşı olan dürüstlüğü ve kaliteye verdiği önemdir.

 

Türkiye’nin 6. duşakabin firması olan Ayduş ülke çapındaki yüzlerce bayisi ile ülkemizin en uç noktalarına ulaşmayı başarmış ve her müşterisinden bir teşekkür almayı ilke edinmiştir.

 

Çalışma azmi ve durmak bilmeyen yenilikçi düşünce yapısı ile Ayduş, ülkemiz de yalnızca sivil halkımıza değil devlet idaresindeki konutlara da adını yazdırmayı başarmıştır. Ayrıca ihracat çalışmalarına da aralıksız devam eden firmamız ülkemizi yurtdışında Bulgaristan, Azerbaycan, Moldovya, Kıbrıs, Ermenistan, Bosna – Hersek ve daha bir çok ülkede gururla temsil etmektedir.

 

Yüzde Yüz yerli sermayeyle tüm dünyada hizmet veren firmamızda çalışanlardan müşterisine, bayisinden yatırımcısına her alanda ve herkesi memnun etme politikası ile hem toptan hem de perakende çalışmalarına tüm hızı ile devam etmektedir.

Bloglar

Yeni Haberler

İhtiyaçlarınıza uygun banyo seçeneklerini değerlendirerek karar verme sürecinde yardımcı olacak blog ve haberlerimiz.

Ayduş Duşakabin Sistemleri